אודות

דוד הרו, דוקטור לפודיאטריה ומומחה לכף הרגל, הוא יליד לוס אנג'לס, את הכשרתו קיבל בניו יורק שם למד רפואה והתמחה ככירורג כף רגל. במשך עשר שנים עבר דוד הרו, דוקטור לפודיאטריה ומומחה לכף הרגל,  בקליניקות המובילות בארה״ב, עסק והתמחה בשיטות שונות בטיפולי כף רגל עד אשר התמקם לבסוף בבוסטון, שם הוא התמחה בשיטת טיפול חדשנית – שיטת ניתוח מיקרו-כירורגית. השיטה הייחודית, מאפשרת חזרה לשגרה עוד באותו היום של הניתוח! מדובר על השיטה היחידה בעולם שלא כרוכה בהחדרת ברגים אל הרגל ומאפשרת החלמה מהירה.

בעיות בכף הרגל משפיעות עלינו באופן טוטאלי, הלוא כאשר כואב לנו לדרוך על הרגל אנחנו משנים את כל הרגלי ההליכה שלנו ובעקבות כך חלקים אחרים בגוף מתחילים לכאוב גם כן. מרבית שיטות הטיפול בבעיות כף הרגל כרוכות בהחדרת ברגים, מסמרים או פינים זעירים אל תוך הגוף, מה שמעכב את מהירות ההחלמה ומייצר את האפשרות שהגוף ידחה את העצם הזר.

שיטת הטיפול הייחודית של דוד הרו, דוקטור לפודיאטריה ומומחה לכף הרגל,  מאפשרת לכם לחזור ולדרוך על כף הרגל עוד באותו היום, יתרה מזאת, ישנה חשיבות עליונה לחזור ולדרוך על כף הרגל כדי לזרז את הליך ההחלמה. שיטת הניתוח המיקרו-כירורגית היא שיטה וותיקה ומוכחת, לאחר שנים שלא היה אפשר למצוא אותה בארץ עכשיו זה אפשרי, בקליניקה של דוד הרו, דוקטור לפודיאטריה ומומחה לכף הרגל.

השיטה מתאימה לטיפול בבעיות רפואיות מסוג:

בעצם בולטת, ציפורן חודרנית, אצבע פטיש, רגל סוכרתית, דורבן בעקב, עצב תפוס, בעיות גידים, פטריות בציפורניים.

לתאום של פגישת ייעוץ אנא פנו אלינו עוד היום.